Vážený pane Krátkoruký.

Dovolte nám, abychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za vstřícný a maximálně profesionální přístup při rekonstrukci sálu našeho Divadla Image v Praze na Národní třídě.

Přestavba původního kinosálu na moderní a funkční divadlo splňující všechny současné požární a bezpečnostní podmínky a vycházející z posledních evropských norem vyžadovala z Vaší strany mimořádně kvalifikovaný a profesionální přístup, který jste jako firma zvládli nad všechna očekávání.

Stejně tak oceňujeme nebývale klidnou a přátelskou atmosféru, ve které jsme s Vámi řešili mnohdy složité problémy, které se vždy objeví při tak rozsáhlé stavbě. Navíc jste ji dokončili dle harmonogramu v termínu 9 měsíců, což považuji za malý zázrak.

Jako divadelníci máme sice dlouholeté zkušenosti s provozem divadla avšak bez jakékoliv zkušenosti s jeho stavbou. Tu jste ale neměli ani Vy! Vždyť divadla se nestavějí každý den a premiéra to byla pro obě strany. O to více si ceníme, jak jste se tak složitého úkolu zhostili. Volba Vaší firmy nám pravděpodobně ušetřila mnoho vypjatých chvil.

Ještě jednou díky a zůstáváme se srdečným pozdravem.

Alexander Čihař a Eva Asterová
Divadlo IMAGE s.r.o.
Národní 26, 110 00, Praha 1
tel. : +420 222 314 448
mob. : +420 773 156 343

Soubory: